Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

DLC, hliník, DN5

DLC, hliník, DN5

DLC je spojka se spojením naslepo, určená pro aplikace řízení teploty, které vyžadují automatickou spojku s bezodkapovým spojením a rozpojením. Řada je vybavena samovyrovnávací funkcí k umožnění spojení naslepo, je-li možná kombinace závitových a panelových verzí. Unikátní konstrukce této řady chrání těsnění před poškozením při spojení/rozpojení pod tlakem, aby byl zaručen těsný spoj. Speciálně vyvinuté nitrilové (NBR) těsnění snáší provozní teploty od -58 °F (-50 °C) až do + 176 °F (+ 80 °C). DLC o rozměru DN5 je vyrobena ze slitiny tvrdě eloxovaného hliníku pro maximální trvanlivost a odolnost proti korozi.
Aplikace: Tepelná regulace datových středisek, výkonové elektroniky, rozhlasových vysílačů, lékařských zobrazovacích zařízení, hybridních/elektrických užitkových vozidel, řešení obnovitelných zdrojů energie a veškerých jiných elektronických zařízení využívajících technologii DLC.

Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.
8 produktů

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.