Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

Model 652

Model 652

  • Posuvná přepážkou k maximalizaci životnosti,
  • Snadná výměna filtrační vložky
  • Zajišťuje konstantní výstupní tlak

 

Úkolem regulátoru je regulovat tlak vzduchu a udržovat jej konstantní. To je zvláště důležité u některých pneumatických zařízení. Model 652 od firmy CEJN zajišťuje minimální tlakové rozdíly mezi nastavenou hodnotou a provozním tlakem. Má rozsah nastavení 0,5–10 bar k zachování potřebné úrovně tlaku. Byl navržen s posuvnou přepážkou pro maximalizaci životnosti, tlakoměrem pro vizuální kontrolu tlaku a blokovacím mechanismem k zamezení náhodnému nastavení. Jeho vysoký průtok 7000 l/min a nízká tlaková ztráta pomáhají šetřit energii a snižovat náklady. Model 652 od firmy CEJN je dostupný se závitem G 3/8“ a G 1/2“.

Aplikace: Prakticky každé odvětví, např. výroba, potravinářský průmysl, zpracovatelský průmysl, tesařství, papírenství atd., se spoléhá na stlačený vzduch jako zdroj energie. Ve sdílené síti stlačeného vzduchu s četnými výstupy a rozsáhlým potrubním systémem jsou jednotky pro přípravu vzduchu zvláště důležité.

Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.
2 produkty

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.