Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

DLC DN3, Nerez ocel

DLC DN3, Nerez ocel

CEJN DLC (direct liquid cooling = přímé kapalinové chlazení) je spojka se spojením naslepo, určená pro náročné elektronické aplikace s kapalinovým chlazením. Aplikace, které vyžadují minimální vzduchové vměstky a bezodkapové spojení a rozpojení. Řada DLC má unikátní konstrukci, která zaručuje těsný spoj a chrání těsnění před poškozením při spojení a rozpojení pod tlakem. Samovyrovnávací funkce umožní spojení naslepo a maximální odolnost a antikorozní vlastnosti zajistí výroba spojek i vsuvek z nerez oceli. Standardní těsnění je speciálně vyvinutý nitrilový kaučuk (NBR), který snáší provozní teploty od -40°C až do +80°C. 

Další těsnící materiály, např. EPDM, na poptání.
Aplikace: Tepelná regulace datových středisek, výkonové elektroniky, rozhlasových vysílačů, lékařských zobrazovacích zařízení, hybridních/elektrických užitkových vozidel, řešení obnovitelných zdrojů energie a veškerých jiných elektronických zařízení využívajících technologii DLC.

Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.
8 produktů

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.