Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Videa

Nové navijáky CEJN Safety Reel

Animace zdůrazňující technické vlastnosti nového bezpečnostního navijáku. Pomalé zatažení, které zabraňuje zranění osob a poškození strojního zařízení, vedení pro hadice s dlouhou životností, snadná ergonomická instalace a vysoký průtok, který šetří čas, energii a peníze.

Uchycení navijáku

 Video popisuje instalaci držáků a samotných navijáků. Na náš sortiment navijáků CEJN se můžete podívat ZDE: 

Hydraulické vsuvky Cejn série X64

Vsuvky Cejn série X64 umožňují díky své konstrukci ventilu spojení s rychlospojkou i pod zbytkovým tlakem. Na námi nabízené vsuvky CEJN X64 se můžete podívat ZDE:

Multi X

Vícenásobné spojky Multi-X umožní spojení dvou až šesti spojek najednou. Multi-X spojky lze spojit pod zbytkovým tlakem až do 350 bar. Vsuvky jsou s vestavěnými tlakovými eliminátory. Na námi nabízený sortiment spojek a vsuvek Multi-X se můžete podívat ZDE:

Multifunkční ofukovací pistole

Video představuje multifunkční ofukovací pistole od firmy CEJN. Na ofukovací pistole se můžete podívat ZDE:

Hydraulické instalace

Rychlospojky Cejn série X65 s plochým čelem, díky bezodkapové konstrukci zabraňují úniku oleje z hydraulického systému a vnikání nečistot do systému

Rychlospojky eSafe animace

Rychlospojky eSafe mají nejvyšší průtok na trhu, extrémní odolnost, bezpečnostní funkci odvzdušnění a velmi nízký pokles tlaku, což vede k výrazné úspoře energie.

eSafe Bezpečnostní spojky

Rychlospojky eSafe jsou nové bezpečnostní rychlospojky energeticky úsporné s vysokým průtokem a dlouhou životností . Výsledkem je vyšší účinnost a kratší výrobní doba.

Rychlospojky Cejn série X65

 Hydraulické rychlospojky Cejn série X 65 s plochým čelem jsou bezodkapové – žádný únik oleje při spojení nebo rozpojení. Na rychlospojky CEJN série X65 se můžete podívat ZDE:

Ofukovací pistole CEJN Blowgun 208

Ukázka průtoku vzduchu u základní trysky a u bezpečnostních trysek. 

Na náš sortiment ofukovacích pistolí se můžete podívat ZDE:

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.