Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

Filtry

Filtry

  • Vysoký průtok při nízké tlakové ztrátě
  • Manuální/poloautomatický odtok jako standard
  • Snadná výměna filtrační vložky

 

Jelikož se vzduch po cyklu komprese ochlazuje, v systému se hromadí vlhkost a může způsobit korozi nebo zpomalení pneumatického zařízení a tím odstávky. V našich jednotkách pro úpravu vzduchu nabízíme filtr CEJN modelu 652. Má vysoký průtok a odolává vstupnímu tlaku až 16 bar (232 PSI) a efektivně odstraňuje případné vzduchem unášené pevné látky. Model 651 obsahuje polykarbonátovou nádobku, snadno viditelné ukazatele hladiny a kompaktní modulární konstrukci. Vybírejte z filtrů s filtrační kapacitou mezi 0,01 a 25 μm.

Aplikace: Prakticky každé odvětví, např. výroba, potravinářský průmysl, zpracovatelský průmysl, tesařství, papírenství atd., se spoléhá na stlačený vzduch jako zdroj energie. Ve sdílené síti stlačeného vzduchu s četnými výstupy a rozsáhlým potrubním systémem jsou jednotky pro přípravu vzduchu zvláště důležité.

Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.
10 produktů

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.