Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

DLC, DN3 s bajonetem z nerez oceli

DLC, DN3 s bajonetem z nerez oceli

Výrobek CEJN DN3 s bajonetovým zámkem je zejména vhodný pro serverové blade systémy s přímým kapalinovým chlazením (DLC) v datových střediscích, pro výkonovou elektroniku, oblast dopravy, průmyslu, obnovitelných energií, ale také vysílací přenosovou techniku. Tato kapalinová rychlospojka s bajonetovým zámkem byla vybavena nejlepšími možnými vlastnostmi pro aplikace, v nichž nejsou v žádném případě možné úniky! Inteligentní konstrukce ventilu, umožňující hot swapping a tedy vyhnutí se kritickým výpadkům systémů při modernizaci zařízení, minimalizuje omezení průtoku a zajišťuje dlouhodobé spojení bez úniků při spojení/rozpojení. Je odolná proti vibracím a mechanickému namáhání, což je vyžadováno v sektoru železničních pohonů.
Aplikace: Tepelná regulace datových středisek, výkonové elektroniky, rozhlasových vysílačů, lékařských zobrazovacích zařízení, hybridních/elektrických užitkových vozidel, řešení obnovitelných zdrojů energie a veškerých jiných elektronických zařízení využívajících technologii DLC.

Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.
7 produktů

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.