Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

Model 651

Model 651

  • Vysoký průtok při nízké tlakové ztrátě
  • Konstantní výstupní tlak
  • Snadná výměna filtrační vložky

 

Model 651 kombinuje filtr, regulátor a plochý tlakoměr pro optimální výkon. Filtr účinně odstraní veškerou vlhkost nebo nečistoty a regulátor zajistí řízený a soustavný tlak vzduchu. Díky svému kompaktnímu designu je ideálně vhodný v aplikacích s omezeným prostorem. Kombinovaný model 651 pro systémy stlačeného vzduchu odolává vstupnímu tlaku až 16 bar (232 PSI). Mezi prvky patří nádobka z polykarbonátu, snadno viditelné ukazatele hladiny, pružná posuvná přepážka pro dlouhou životnost a pojistný mechanismus.

Aplikace: Prakticky všechna průmyslová odvětví, např. výroba, potravinářství, zpracovatelský průmysl, tesařské práce, papírny atd., se spoléhají na stlačený vzduch jako zdroj energie. Ve sdíleném rozvodu stlačeného vzduchu, s četnými výstupy a rozsáhlým potrubním systémem, jsou zvláště důležité jednotky pro přípravu vzduchu.

Pro technické dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.
2 produkty

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.