Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

Série 767, mosaz DN19

Série 767, mosaz DN19

Spojka pro vysoký průtok série 767 od CEJN je vylepšená verze našich standardních bezodkapových spojek série 767. Je vhodná pro racky v superpočítačích, kde je vyžadováno spojení naslepo. Série je vyrobena z mosazi a zaručuje prakticky nulový únik v zájmu ochrany cenné elektroniky. Série 767 je spojka se spojením naslepo a extrémně vysokým průtokem, ideální pro řízení teploty, jež vyžaduje bezpečné, jednoduché a spolehlivé rychlé rozpojení. Automatické spojky pro vysoký průtok série 767 jsou na přání zákazníka opatřeny barevným a/nebo klíčovým kódováním k zajištění větší bezpečnosti. Volitelný těsnicí materiál lze snadno zajistit.
Aplikace: Tepelná regulace datových středisek, výkonové elektroniky, rozhlasových vysílačů, lékařských zobrazovacích zařízení, hybridních/elektrických užitkových vozidel, řešení obnovitelných zdrojů energie a veškerých jiných elektronických zařízení využívajících technologii DLC.
 


 

Doporučujeme: Produkty jsou seřazeny podle názvu zboží vzestupně. Produkty, které nejsou skladem, jsou řazené na konci. V této sekci mají některé produkty nastavené umístění na konkrétních pozicích.
4 produkty

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.