Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám 481 311 129

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

Sortiment

Série 140, 400 MPa

Série 140 je originální rychlospojka CEJN určená pro hydraulické aplikace s pracovním tlakem do 400 MPa. Je doporučena pro stahováky ložisek, štípačky, napínání šroubů, hydraulická zkušební zařízení a extrémní těžbu. Tato spojka odolává tlakům do 400 MPa při rozpojení a vsuvka 300 MPa při rozpojení.

Série 140 je vybavena bezodkapovou konstrukcí a pojistným kroužkem zabraňujícím náhodnému rozpojení. Každá spojka a vsuvka je v rámci závazku společnosti CEJN před dodáním podrobena tlakové zkoušce (až do plného pracovního tlaku). Aby se zabránilo proniknutí prachu nebo jiných malých částic do ventilu a jejich poškození, jsou na spojce i vsuvce standardem protiprachové krytky z eloxovaného hliníku.

Aplikace: Doprava (demontáž ocelových kol z náprav na vlakových lokomotivách a železničních vozech), těžba (trhání skalních stěn). Rychlospojka série 140 od CEJN umožňuje rychlejší, bezpečnější a pohodlnější připojení čerpadel, nástrojů a příslušenství tak, aby průmyslové aplikace mohly využívat výhod tlaku až 400 MPa v jejich konkrétní nice.

4 produkty

Martin Drholec

technické poradenství

Pro technické dotazy
nebo poptávky volejte

+420 731 517 942

fdtools@fdtools.cz

nebo pište

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.